Ekskursioonid

Paik, kus kõik on võimalik - 800 aastat Toomkiriku lugu

Tartu Ülikooli muuseumi ekskursioon, mille raames külastatakse ekspositsioonisaale ning räägitakse toomkiriku rikkalikust ning põnevast ajaloost. 800 aasta jooksul on ühes hoones paiknenud nii piiskopikirik, hobusetall kui muusade tempel. Ekskursioon kestab ühe tunni. Ekskursiooni on võimalik tellida eesti, inglise, saksa, vene, soome, läti ja leedu keeles.

Elamusekskursioon

Pakume võimalust veeta hariv, kaasav, aktiivne ja lõbus õhtu Tartu Ülikooli muuseumi ajaloolises Toomkirikus. Elamusekskursioon, mille kestvuse puhul lähtume alati kliendi soovidest, koosneb kolmest peamisest osast, kus rõhutame aktiivsust ja meelelahutuslikkust. Vastavalt soovidele saab elamuse ülesehitust muuta.

Täpsem informatsioon elamusekskursioonide kohta on SIIN.

Toomemägi - Tartu aken

Tartu Ülikooli muuseum pakub Tartu ühe sümboli, Toomemäe ekskursioone. Ekskursiooni käigus tutvutakse Toomemäe eri kihistuste, sümbolhoonete ja monumentidega.Vastavalt soovile saab ekskursiooni teha eesti, vene, inglise, soome või saksa keeles.Ekskursioonile järgneb ühe Tartu sümbolhoone külastus. Loe siit: Toomemägi - Tartu aken.

Ekskursioonide hinnakiri on leitav SIIN

NB! Huvi korral on gruppidel võimalik meie kaudu broneerida lõunasöök Tartu Ülikooli peahoone kõrval paiknevas Tartu Ülikooli kohvikus. Juhul, kui olete lõunasöögi broneerimisest huvitatud, palume Tartu Ülikooli muuseumi sellest teavitada vähemalt kolm tööpäeva enne külastust. Tutvu Tartu Ülikooli kohviku poolt pakutud pakettidega SIIN.

Toomkiriku tornidel asuvatelt vaateplatvormidelt avaneb vaade rohelisele Tartule.