Kutsu Hull Teadlane kooli!

Hull Teadlane on alati väga rõõmus, kui saab oma teadmisi jagada. Hea meelega tuleb ta ka lastele ise külla, et koos maailma avastada ja põnevaid eksperimente teha.

Mis on õhk? Kuidas kujunevad ilmastikunähtused? Kui külm on külm? Millest koosneb vesi?

„Kutsu Hull Teadlane kooli!“ programmis saavad vastuse nii need küsimused kui ka paljud teised, mis puudutavad teemasid õhk ja gaasid, vesi ja pilved, soe ja külm ning värvid ja valgus.

Programm keskendub teaduse üldtõdedele ja tavalistele arusaamatustele teadusest. Kuigi Hull Teadlane teeb palju ägedaid katseid, on katsed toeks põnevatele teadmistele mitte vastupidi.

Koolides läbiviidav programm on eelkõige mõeldud I ja II kooliastmele ning kestab 30-45 minutit.

Ühele klassile (suurusega kuni 24 last) pakub Hull Teadlane tunni, milles lapsed saavad ise aktiivselt osaleda. Arvukam publik saab osa Hullu Teadlase vahvast katseteprogrammist.

Hullu Teadlase 30-45 minutilise programmi maksumuseks on 200 €. Iga järgneva 45 minuti puhul lisandub hinnale 90 €. Väljaspool Tartut lisandub hinnale lisandub ka sõidukulu 0,36 € kilomeetri kohta.

Lisateave ja tellimine:  tel 737 6071, 737 5674 või  e-posti teel hull.teadlane@ut.ee