Valge saal

Muuseumi kolmandal korrusel asuv valge saal on üks ülikooli tähtsamaid esindussaale, kus korraldatakse mitmesuguseid üritusi kontsertidest ja konverentsidest kuni teatrietenduste, juubelite ja pulmadeni.

Valge saal on osa kunagise toomkiriku kooriruumist, mis on tuntud oma uhkete lühtrite, rõdude ja keskaegsete kaheksakandiliste piilarite poolest.

Sisustus ja sisseseade

• 100 tooli,

• klaver,

• kõnepult,

• suur laud

• helitehnika (kõlarid, helipult, 3 mikrofoni, mälupulgalt heli ettemängimise võimalus),

• paberiga konverentsitahvel,

• suur ekraan,

• multimeedia projektor koos sülearvutiga.

Mahutavus

Ruumi suurus: 467,4 m2

Teatristiilis 100 inimest

Laudades 150 inimest

Püstijala vastuvõtt 400 inimest

Virtuaaltuur

Vaata valges saalis ringi.

Lisaruum

Pakume võimalust rentida lisaruumi muuseumi teisel korrusel ettevalmistuste tegemiseks ja riietumiseks.

Ruumi suurus: 51,8 m2

Mahutavus: laua ümber 14 inimest

Lisateave ja broneerimine

Ürituse õnnestumiseks palume tutvuda enne ruumide broneerimist ruumide kasutamise juhendi jhinnakirjaga.

Eelbroneeringu palume kooskõlastada telefonil 737 6072 või aadressil muuseum@ut.ee.

Peale eelbroneeringu kooskõlastust palume täita avalduse vorm ja saata see elektrooniliselt (allkirjastatult ja pdf.-formaadis) aadressile muuseum@ut.ee või paberkandjal aadressile Tartu Ülikooli muuseum, Lossi 25, 51003 Tartu .

Avaldus Tartu Ülikooli struktuuriüksustele

Avaldus Tartu Ülikooli välistele asutus
tele ja organisatsioonidele ning eraisikutele

Tartu Ülikooli muuseumi korrektseid nimevorme ürituse reklaamimisel kasutamiseks erinevates infomaterjalides saab vaadata SIIT