Sünnipäev Hullu Teadlase kabinetis

Sünnipäevapidu Hullu Teadlase kabinetis on põnev otsimise, uurimise ja avastamise seiklus 7-12-aastastele teadushuvilistele. Valida saab kolme teemaprogrammi vahel.

Inimkeha saladused

Uurime, millest koosneb inimese keha. Nuusutame erinevaid lõhnasid ja paneme oma tajud proovile. Saame teada, mida vajab inimene elus püsimiseks. Avastame, millised organid meie kehas on ja mida nad täpsemalt teevad. Uurime optilisi illusioone ning meisterdame paberist käe, mille sõrmi saab nööriga liigutada.

Katsete hullus!

Kas oled mõelnud, kuidas tekivad pilved? Millega saaks elevandi hambaid pesta? Kas on olemas päris võlukepp? Uurime, milliseid põnevaid aineid leidub meie ümber ning teeme kõige põnevamaid ja salajasemaid eksperimente, mis on Hull Teadlane oma raamatust välja on jätnud. Saame teada, kus ja kuidas igasugu kemikaale igapäevaelus kasutatakse ning mida nendega laboris tehakse. Lisaks valmistame ise ka mõnusa lima, mille iga laps saab endaga koju kaasa võtta.

PS! Kui tellid sünnipäeva nädalavahetusel, teeme ka eriti ägedaid kuiva jää katseid!

Õhupalliteadus

Uurime, millistest materjalidest õhupalle tehakse ja saame teada, kes leiutas esimese õhupalli. Räägime õhust kui gaaside segust ja saame teada, kuidas kuumaõhupall õhus püsib. Teeme põnevaid ja teaduslikke katseid õhupallidega ning ehitame endale mini-tsepeliini ehk õhulaeva.

Sünnipäeva aitab korraldada Hullu Teadlase assistent, kes tutvustab Hullu Teadlase kabineti saladusi ja kellega koos meisterdatakse. Aega jätkub ka mängimiseks ja suhtlemiseks.

Sünnipäeva korraldamise tingimused:

  • Hullu Teadlase kabineti sünnipäevapeod toimuvad eelneval kokkuleppel esmaspäevast pühapäevani kell 11.00–20.00 (kõige hilisema sünnipäeva algus kl 17.30).

  • Sünnipäevapeo kestus on 2,5 tundi.

  • Ruumi mahub kuni 20 last või täiskasvanut.

  • Meisterdamine ning söömine-joomine toimub Hullu Teadlase õppelaboris korrus kõrgemal.

  • Toidud tuleb ise kaasa võtta või tellida eraldi toitlustus.

  • Elav tuli pole muuseumiruumides lubatud.

  • Laste riietus soovitatavalt mugav, palume kaasa võtta vahetusjalatsid.

  • Sünnipäevapeo aeg tuleks broneerida vähemalt 2 nädalat varem.

Sünnipäevapeo hind on 95 €, millele materjalikulu ei lisandu.

Telli sünnipäeva pidu ja saada sõbrale kutse siin

Vaata ka sünnipäevaprogramme, mida pakub Tartu tähetorn!