Kontaktandmed ja lisateave

muuseum@ut.ee

www.muuseum.ut.ee

www.facebook.com/tartuylikoolimuuseum

Vaata ka muuseumi töötajate kontakte.

Parkimine

Lähemad tänavaäärsed parkimiskohad on Lossi ja Vallikraavi tänaval (B-piirkond) ning Ülikooli tänaval (A-piirkond). Parkimiskorraldusest saab lähemalt lugeda Tartu linna kodulehelJalgrattaparkla asub autoparkla juures.

Ligipääs erivajadustega külastajale

Muuseum on ratastooliga ligipääsetav, oma transpordiga saab sõita muuseumi ukse ette. Korruste vahel liikumiseks on muuseumis lift, millega pääseb kõikidesse ekspositsioonisaalidesse, välja arvatud varakambrisse. Ratastooliga ei pääse ka toomkiriku tornidesse ega seal asuvatele vaateplatvormidele. Muuseumi fuajees esimesel korrusel on invatualett.

Lastevankrid

Soovi korral saab vankrid jätta muuseumi fuajeesse, kuid nendega võib liikuda ka muuseumi saalides. Korruste vahel liikumiseks saab kasutada lifti. Lastevankrite ja -kärudega ei pääse toomkiriku tornidesse ega sealsetele vaateplatvormidele.

Lemmikloomad

Lemmikloomad, välja arvatud koolitatud juhtkoerad, ei ole muuseumis lubatud.

Muuseumis on videovalve.