Töötajad

Tartu Ülikooli muuseum

Mariann Raisma

direktor

737 5675, 522 1702

mariann.raisma@ut.ee

Jaanika Anderson

teadusdirektor

737 5384, 5344 7404

jaanika.anderson@ut.ee

Leelo Kriisa

sekretär

737 6075

leelo.kriisa@ut.ee

 

Kogude osakond

Tiina Vint

peavarahoidja

737 5676

tiina.vint@ut.ee


Virge Lell

koguhoidja

737 5673

virge.lell@ut.ee


Maris Tuuling

koguhoidja

737 6185

maris.tuuling@ut.ee


Lea Leppik

kuraator

526 1236

lea.leppik@ut.ee

Ingrid Sahk

kuraator

737 5384

ingrid.sahk@ut.ee

Terje Lõbu

kuraator

737 5671, 5198 3132

terje.lobu@ut.ee


Leili Kriis

kuraator

737 6186, 521 5738

leili.kriis@ut.ee


Sirje Sisask

kuraator

737 5678

sirje.sisask@ut.ee

Anu Rae

kuraator

anu.rae@ut.ee

Kaija-Liisa Koovit

kuraator

kaija-liisa.koovit@ut.ee

Mirjam Remma

kuraator

mirjam.remma@ut.ee


Aile Tammiste

fotokogu spetsialist

737 5673

aile.tammiste@ut.ee

Anne Arus

kunstnik-konservaator

737 5332

anne.arus@ut.ee

Kristiina Ribelus

konservaator

kristiina.ribelus@ut.ee

 

Maria Väinsar

konservaator

737 5332

maria.vainsar@ut.ee

Reet Vääri

sisestaja-konsultant (vabatahtlik)

reet.vaari@ut.ee

Kadri Tinn

kuraator (tööleping ajutiselt peatatud)

kadri.tinn@ut.ee

     

Kommunikatsiooniosakond

Piret Tamm

kommunikatsiooniosakonna juhataja kt

737 6074

piret.tamm@ut.ee

Tiiu Kreegipuu

haridusprogrammide koordinaator

737 5672

tiiu.kreegipuu@ut.ee


Janet Laidla

haridusprogrammide kuraator

529 6113

janet.laidla@ut.ee

Alex Savolainen

haridusvaldkonna spetsialist

alex.savolainen@ut.ee

Triin Veskimäe

haridusprogrammide kuraator

737 6071

triin.veskimae@ut.ee

Külli Valk

haridusprogrammide kuraator

737 5384

kulli.valk@ut.ee

Regina Pala

haridusprogrammide kuraator

regina.pala@ut.ee

 

Kertu Metsoja

haridusprogrammide kuraator

kertu.metsoja@ut.ee

Hull Teadlane

teadlane

737 5674

hull.teadlane@ut.ee

Külli Lupkin

projektijuht

737 6072

kulli.lupkin@ut.ee

Karoliina Kalda

projektijuht

737 6081

karoliina.kalda@ut.ee


Kristel Põldma

muuseumipoe projektijuht

5919 7068

toompood@ut.ee

Ken Ird

külastusjuht

ken.ird@ut.ee

Marlis Mallo

külastusjuht

marlis.mallo@ut.ee


Mirt Kruusmaa

külastusjuht

mirt.kruusmaa@ut.ee


Kadi Küng

külastusjuht

kadi.kung@ut.ee


Annaliisa Abramova

külastusjuht

annaliisa.abramova@ut.ee


Helle Jaaniste

konsultant

737 6933

helle.jaaniste@ut.ee

Age Kannumäe

Hullu Teadlase assistent


Anna Katt

Hullu Teadlase assistent

Ehe Kaldmaa

Hullu Teadlase assistent

Karl Robert Kuum

Hullu Teadlase assistent

Maarja Leedjärv

Hullu Teadlase assistent

Stefan Aarne Sooniste

Hullu Teadlase assistent

Mari-Liis Madisson

tähetorni administraator

737 6932

mari-liis.madisson@ut.ee


Marge Nelk

administraator

737 6932

marge.nelk@ut.ee

Silvi Roos

muuseumipoe kassapidaja

737 5674

silvi.roos@ut.ee

Urve Põru

administraator-kassapidaja

737 5674

urve.poru@ut.ee

Katrin Avi

kassapidaja

737 5385

katrin.avi@ut.ee

Viive Soome

administraator

737 5674

viive.soome@ut.ee

Ligia Kiin

administraator

737 5674

ligia.kiin@ut.ee

Kadri Kasterpalu

kommunikatsiooniosakonna

juhataja (tööleping ajutiselt peatatud)

737 6074

kadri.kasterpalu@ut.ee