Kontsert-meenutusõhtu "Ükskord ammu Tartus ...": Toomas Lunge

„Ülikooli ajalooteaduskonda ajaloo erialala kaugõppesse astusin 1983 aastal. Kuna samal ajal reisisime bändiga järjest aktiivsemalt siis sattusid millegipärast just välismaa sõidud alati kevad-suvisele sessile. Mistõttu 1988 aastal ei saanud see asi enam sedasi jätkuda ja tuli Alma Materist lahkuda. Mälestused on aga ikkagi helged,“ sõnab Toomas Lunge.

Kooslaulmised ühikas, Tudengibänd, EÜE, Gaudeamus, korpide lauluõhtud … . Tundub uskumatu, kui keegi väidab, et jäi ülikooli ajal muusikast puudutamata. Tegelikult, mõnede elukunstnike kohtumine muusadega määras nende saatuse. Meenutused värvikast tudengielust ja hea muusika – see on kontserdisari "Ükskord ammu Tartus...".

Sooduspilet (tudeng, pensionär, laps alates 5. eluaastast) 10 € ja täispilet 12 €. Piletid müügil www.ticketer.ee Saadavuse korral on pileteid võimalik osta muuseumis ka kohapeal tund enne kontserdi algust.

Ootame Sind kontserdile tervena. Haigena palun ravi end kodus! Sündmusel osaledes palume kanda maski. Kui viimane peaks ununema kaasa võtta, siis selle saab soetada enne sündmust muuseumi kassast.

Kontserdipiletiga saab samal päeval enne sündmust külastada ülikooli muuseumi näitusi.

 

Neljapäev, 19. November 2020 - 19:00 kuni 20:00