Kontsert-meenutusõhtu "Ükskord ammu Tartus ...": Andrus "Inboil" Rootsmäe

„Minu vanaisa oli esimene eestlasest Tähetorni direktor ja minu lapsepõlvekodu oli täis Ülikooliga seotud raamatuid ja esemeid, samuti olid minu vanemad ülikooliga seotud läbi oma arstihariduse ja samuti hobi korras tehtud koduloouurimuste ja lindude rändestatistika koostamisel, mida kasutatakse õppematerjalina isegi praegu. Minu enda ülikooliaeg jäi lühikeseks, õppisin eesti filli, aga saatus tahtis teisiti ja diplomit mul pole. 2004-2006 töötasin TÜ-s projektijuhina ja eks läheb ülikooli või vähemalt üliõpilaskogemusena kirja ka 12 suve Eesti Üliõpilaste Ehitusmalevas,“ räägib Inboil.

Inboil on legendaarne Tartu muusik ja luuletaja, keda teatakse ka ansamblite Jääär ja inBoiler   eestvedajana. Kontserdiõhtul ülikooli muuseumis saab nautida Inboili muusikat tema enda esituses. Sekka poetab ta lugusid nii ülikoolist kui Tartust. „Kontsert lõpeb üllatusega!“ lubab Inboil.

Kontsert on tasuta! Terviseriskide maandamiseks on üritusel osalejate arv piiratud ning palume huvilistel kontserdile registreeruda. Kontsedi kohad on täitunud ja registreerumine on lõppenud. Täname huvi eest!

Kooslaulmised ühikas, Tudengibänd, EÜE, Gaudeamus, korpide lauluõhtud … . Tundub uskumatu, kui keegi väidab, et jäi ülikooli ajal muusikast puudutamata. Tegelikult, mõnede elukunstnike kohtumine muusadega määras nende saatuse. Meenutused värvikast tudengielust ja hea muusika – see on kontserdisari "Ükskord ammu Tartus...".

Sügis 2020 toob kuulajate ette Andrus InBoil Rootsmäe, Mait Trink’i ja Toomas Lunge.


 

Neljapäev, 3. September 2020 - 19:00 kuni 20:00