Hullu Teadlase programm Läänemere päeval Soome Instituudi raamatukogusTartus

Hull Teadlane seikleb Läänemere lainetel

Hull Teadlane teeb põnevaid katseid vee ja vedela lämmastikuga Soome Instituudi raamatukogus (Ülikooli 11, Tartu) Läänemere päeval 27. augustil kell 10-11.

Töötoas osalejad saavad teadmisi Läänemerest ning arutleda selle üle, mis meie merd ohustab. Võrdleme magedat ja soolast vett, paneme muna vee sees "hõljuma", uurime, mis juhtub merre sattunud õlilaiguga, räägime sellest, kuidas mõjutab mere tervist põllumajandus ning  tekitame lämmastikupilve. Jutuks tulevad ka muumid, kelle kodumeri Läänemeri on. Töötoas on lisaks teadmiste kogumisele võimalik joonistada, lahendada nuputamisülesandeid ja meisterdada rinnamärk.

Programm sobib 6-10-aastastele lastele, gruppi mahub kuni 15 last. Töötuba on tasuta.

Eelregistreerimine 24. augustini (k.a) tartu@finst.ee või tel. 7427319 REGISTREERUMINE ON LÕPPENUD, SEST KOHAD GRUPIS ON TÄITUNUD!

Hullu Teadlase töötuba on üks osa Läänemere päeva programmist. Läänemere päeva tähistatakse Eestis esmakordselt ja selle toimumist koordineerib Soome Instituut koos Soome suursaatkonnaga Tallinnas. Tutvu Läänemere päeva ajakavaga siin

Lisateave: heidi.iivari@finst.ee, tel. 5669 1400

Neljapäev, 27. August 2020 - 10:00 kuni 11:00