Hull Teadlase sünnipäevakingi ideede konkurss

Tavaliselt on 1. mai Tartu Ülikooli muuseumis üks rõõmus ja saginat täis päev. Harilikult peetakse siis Hullu Teadlase sünnipäeva ja tähistatakse ühtlasi muuseumi suvehooaja algust.

Sel aastal Hull Teadlane kahjuks väikeseid muuseumisõpru ja teadushuvilis koos peredega muuseumisse külla kutsuda ei saanud. Aga sellest pole lugu. Hullul Teadlasel on vahva üleskutse, kuidas tema sünnipäeva teisiti tähistada.

Kliki alloleval pildil ja kuula lähemalt videost!

Hull Teadlane ootab laste ideid oma e-posti aadressile hull.teadlane@ut.ee kuni 22. maini.

Hull Teadlane valib laekunud ideede hulgast välja tema meelest kõige ägedama idee ja auhinnaks on kast aprikoosist jogurtijäätist, mille on välja pannud Balbiino ning perepilet meie muuseumisse (võimaldab külastada muuseumi ajaloolises toomkirikus, Tartu Ülikooli kunstimuuseumi ja Tartu tähetorni). Lisaks loositakse osalejate vahel välja veel kaks perepiletit.

Balbiino aprikoosi-meemaitselise lisandiga koore-jogurtijäätise, millesse on lisatud Tartu Ülikooli meditsiiniteadlaste avastatud kasulik piimhappebakter ME-3, kohta saab lähemalt lugeda siit

Auhinnasaajad kuulutatakse välja Hullu Teadlase Facebooki lehel ja muuseumi kodulehel 1. juunil, mil algab suvehooaeg sel aastal Tartu Ülikooli muuseumis.

Hull Teadlane on põnevil ja loodab, et muuseumisõbrad ühinevad üleskutsega tähistada ägedate ideedega tema sünnipäeva!