Ekskursioonid

Ekskursioon vanas anatoomikumis

Tartu Ülikooli muuseum pakub alates 1. maist 2017 ekskursioone värskelt renoveeritud vana anatoomikumi ringauditooriumisse. Tegemist on ajaloolise ülikooliansambli vanima hoone – klassitsistliku arhitektuuri pärliga. Kutsume lähemalt tutvuma Eesti arstiteaduse hälliga, kus on õppinud ja õpetanud meditsiini maalimanimed. Kaasahaarava ekskursiooni käigus tutvutakse auditooriumi eheda 19. sajandi interjööriga ning tehakse lähemat tutvust kuulsate meditsiiniavastustega.

NB! Pakume vana anatoomikumi ekskursioone ainult ettetellimisel gruppidele.

Ideed teevad ilma - 400 aastat ülikooli ajalugu

Tartu Ülikooli muuseumi ekskursioon koos kõikide ekspositsioonisaalide külastamisega. Eesti, inglise, saksa või vene keeles.

Elamusekskursioon

Pakume võimalust veeta hariv, kaasav, aktiivne ja lõbus õhtu Tartu Ülikooli muuseumi ajaloolises Toomkirikus. Elamusekskursioon, mille kestvuse puhul lähtume alati kliendi soovidest, koosneb kolmest peamisest osast, kus rõhutame aktiivsust ja meelelahutuslikkust. Vastavalt soovidele saab elamuse ülesehitust muuta.

Täpsem informatsioon elamusekskursioonide kohta on SIIN.

Toomemägi - Tartu aken

Tartu Ülikooli muuseum pakub Tartu ühe sümboli, Toomemäe ekskursioone. Ekskursiooni käigus tutvutakse Toomemäe eri kihistuste, sümbolhoonete ja monumentidega.Vastavalt soovile saab ekskursiooni teha eesti, vene, inglise, soome või saksa keeles.Ekskursioonile järgneb ühe Tartu sümbolhoone külastus: Toomemägi - Tartu aken.

Ekskursioonide hinnakiri on leitav SIIN

Toomkiriku tornidel asuvatelt vaateplatvormidelt avaneb vaade rohelisele Tartule.