KÜLASTAJALE

Ideed teevad ilma – 400 aastat ülikooli ajalugu

Tartu Ülikooli muuseum kutsub avardama oma maailma!

• Tartu Ülikooli muuseum ajaloolises toomkirikus on avatud aastanäitusega "Maailma Mõõtmine". Näituse keskmes on Eesti juurtega maadeavastajate panus maailma avardamisel. Näitus on eesti ja inglise keeles.

• Pakume uusi põnevaid elamusekskursioone! Harivatest, kaasavatest, aktiivsetest ja lõbusatest komponentidest saab kokku panna meeldejääva õhtu! Elamusekskursioon sobib iseäranis hästi konverentsi lõpuürituseks.

• Külastada saab uuenenud Hullu Teadlase kabinetti, kus on senisest enam kaasavaid tegevusi, sh Hullu Teadlase vanaonu soomekeelne eriprogramm. Siin saab korraldada lõbusaid laste sünnipäevi ning võtta osa Hullu Teadlase eksperimendihommikutest.

• Toompood on avatud senisest rikkalikuma meenetevalikuga.

• Endiselt saab tellida ekskursioone toomkirikus ja Toomemäel eesti, inglise, saksa, vene ja soome keeles. Võimsaim tellisgootika pärl Baltikumis - ajalooline Tartu toomkirik - väärib külastamist!

Tutvu ka muuseumi uue hinnakirjaga!

Tartu Ülikooli kunstimuuseum kutsub avastama Hommikumaad!

Rohkem infot ja hinnakirja leiad TÜ kunstimuuseumi kodulehelt.

Tartu tähetorn kutsub universumi äärele!

• Tellida saab ainulaadseid planetaariumietendusi, mis viivad osaleja retkele tähistaevasse.

• Ekskursioone Tartu tähetorni saab tellida eesti, inglise, saksa ja vene keeles. Olete oodatud avastama universumi saladusi!

Rohkem infot leiad Tartu Tähetorni kodulehelt.